3 recepty z ovesných vloček

ovesné vločky v hlavní roli

Opět přidáváme pár receptů, kde budou hrát ovesné vločky hlavní roli. 

  • Ovesné vločky jsou skvělým zdrojem komplexních sacharidů, obsahují také vlákninu, která přispívá nejen trávení, ale také pocitu nasycení.

2_10

Raffaello kaše

Postup je opravdu jednoduchý. 

Stačí si zalít ovesné vločky (nejlépe Mixit, které jsou krémové) horkou vodou, přidat protein s příchutí bílé čokolády a kokosu, který nejenže dodá kaši bílkoviny, ale také kaši osladí. Následně pouze posypete kokosovými chipsy nebo strouhaným kokosem pro přidání zdravých tuků a na závěr přidáte lžičku arašídového másla s příchutí kokosu. 

Vše potřebné můžete jednoduše objednat zde: Produkty na Rafaello

3_5

čokoládový mugcake

Na tento recept se budou více hodit ovesné vločky od Grizlyho. Opět je recept jednoduchý a máte ho hotový během pár minut. 

Vločky smíchejte s vodou, proteinem dle vašeho výběru, ale skvěle se hodí čokoládový, kakao, rozmačkaný banán a vejce. Vše dejte do misky na pár minut do mikrovlnné trouby. Pro lepší chuť můžete přidat také čokoládové pecky. Dozdobit stačí mandlemi nebo jinými oříšky.

4_3

ovesné lívance

Zde se opět setkáváme s tím, že je na tento recept lepší využít Grizlyho ovesné vločky. 

Vločky smíchejte s vajíčkem, rozmačkaným banánem a proteinem a na nepřilnavé pánvi opékejte. Následně stačí dozdobit jogurtem a lyofilizovaným ovocem.