Zdravé proteinové lívance

Že zdravý životní styl a zdravé stravování se vylučuje s výtečnou snídaní v podobě lívanců? A to jste slyšeli kde? Není tomu tak. A právě v tomto článku bychom vás rádi přesvědčili, že také při dodržování zdravého jídelníčku si můžete pochutnat na božských lívancích, které se skládají pouze z kvalitních surovin a zapadnou do každého zdravého jídelníčku.

1_5

A jak si tyto skvěle vypadající lívance připravit?

Určitě si nezapomeňte objednat krémové vločky Ovesné vločky a dále také protein

S příchutí proteinu můžete volit dle svých chuťových preferencí. Doporučujeme například mléčnou rýži od Biotechu nebo cookies & cream taktéž od Biotechu.

Kromě vloček a proteinu budete potřebovat jedno vejce a jeden banán. Na dochucení můžete využít bezkalorickou omáčku Biotech v příchuti javorový sirup - https://www.fenixfitness.cz/biotechusa-zero-syrup-320-ml/

2_5

Zde vidíte také kalorickou hodnotu včetně makroživin pro tuto porci.

Postup:

Pokud čekáte zapeklitý postup, jste na špatné adrese. Tyto lívance zvládne každý, kdo umí s mixérem a pánvičkou. A to předpokládáme, že umíte. (Pokud ne, doporučujeme se naučit, ať nepřicházíte o tyto chuťově výtečné dobroty).

Banán, vločky, protein a vajíčko rozmixujeme v mixéru nebo tyčovým mixérem s trochou vody. Vodu přilévejte postupně, dokud vám nevznikne hustější hmota. Na pánvi, která by měla být nepřilnavá, opékejte lívance. Použít můžete olej ve spreji.

Dozdobit lívance můžete dle svého. Ať už bezkalorickými sladidly a omáčkami, tak oříškovými másly - ale pozor, na těch vzniká závislost. Skvěle se hodí také čerstvé nebo lyo ovoce.